м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

07 червня 2010р.

Шукаю няню.

Ще один з варіантів відповіді на питання, як вибрати няню, що відповідає всім вашим вимогам і побажанням, - це скористатися послугами спеціалізованого агентства. У даному випадку більше шансів, що вам не доведеться зіткнутися з підозрілим або некомпетентним людиною. В агентствах зазвичай перевіряють і, якщо потрібно, навчають тих, хто збирається працювати з дітьми.
«Якщо людина налаштована на серйозну роботу, він іде в агентство, де йому належить спілкуватися з професійними психологами, які визначають мотивацію претендента, його професійні навички.
Якщо няня зарекомендує себе погано, то їй надалі важко буде влаштуватися в сім'ю: існують списки неблагонадійних працівників.
Кандидати в няні надають у агентства пакет документів: паспорт, диплом, трудову книжку, результати медоглядів і аналізів.
Природно, що послуги агентства з підбору няні батькам доводиться оплачувати.
Агентство продовжую контролювати, як працює підібрана няня у вашій родині. Тобто персональний менеджер і психолог агентства відповідають на всі мамині питання, розбираються в складних ситуаціях, якщо такі раптом виникають. Якщо раптом відносини з нянею не склалися, вони допоможуть знайти заміну. Але тут потрібно пам'ятати, що заміна няні, яка доглядала за вашою дитиною якийсь час - стрес для нього, та й для всієї родини. Тому добре подумайте, перш ніж зупинити свій вибір на конкретній няні. Поспостерігайте, як поводиться з нянею, яку ви збираєтеся запросити працювати, ваш малюк, що він робить після її відходу, як відгукується про неї. Адже думка дитини - найважливіше. Якщо він вередує, чекає, коли «тьотя» піде - це привід замислитися. А якщо малюк відгукується про потенційну няні тепло, чекає її повернення, - можливо, вона та людина, яка вам потрібна ».
Якщо ви зробили свій вибір, дайте дитині звикнути до няні, а їй - зрозуміти правила вашого будинку. Деякий час просто все робіть разом: годує, одягає, гуляйте, укладайте спати вашого малюка. Добре, якщо спочатку ви всі будете робити у присутності няні, а потім вона сама під вашим контролем.
Яку форму оплати вибрати - погодинну або фіксований оклад - залежить від вимоги няні і від того, на який час її послуги вам необхідні. Якщо всього на кілька годин на тиждень - швидше за все, підійде погодинна оплата. А якщо няня буде з вашим малюком з понеділка по п'ятницю, то більш підходящим виявляється «зарплатний» варіант. Але тут не треба забувати, що кожна няня, яка отримує щомісячну зарплату, завжди рахує, скільки вона заробляє на годину. А няня з погодинною оплатою повинна розуміти, яку приблизно суму вона буде отримувати за місяць.

<< Повернутись