м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

20 липня 2010р.

Декілька порад з вибору домогосподині

Домашні господині наймаються для виконання домашніх робіт. Проте, таке формулювання дуже розмите, і кожен в таке формулювання вкладає свій сенс. Чи входить в домашні роботи вигулювання собаки, закупівля продуктів, миття машини? Чи зобов'язана домашня господиня самостійно вибирати дату генерального прибирання, створювати меню або встановлювати розпорядок проведення прибирання? Дані деталі слід обговорити ще на співбесіді.

Необхідно також чітко визначити графік роботи домогосподині. Якщо Вам потрібна домашняя господиня на декілька годин в тиждень, то коло її обов'язків має бути чітко сформульовано. Вище за людські сили за короткий термін забрати дитину  з садочка, придбати продукти, а також зробити обід з декількох блюд. В тому випадку, якщо у вас велика кількість доручень для домогосподині- складіть список, що починається важливими завданнями. Якщо ви не бажаєте давати завдання постійно, надавши господині самій вирішувати, що потрібно робити у данний  момент, то слід обумовити приблизний перелік робіт. На жаль, без цього ніяк.

Під час співбесіди з потенційною робітницею, потрібно як можна точніше визначити - яка праця їй знайома і що їй не доводилося робити. Крім того, пам'ятаєте, що прохання збільшити коло обов'язків через певний час після початку роботи може не викликати у робітниці бажання працювати за таку саму оплату праці. З цієї причини обов'язково обговоріть можливість появи нових робіт: чи будуть вони сплачені окремо або оплата роботи домробітниці заздалегідь передбачає можливе наднормове навантаження.

<< Повернутись