м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

21 липня 2010р.

На що рекомендують звертати увагу психологи, при виборі няні для вашої дитини:

1.         В першу чергу варто продумати питання, які ви хочете задати потенційній няні. Підготуйте їх заздалегідь - потрапляючи по чарівність няні,  багато питань просто вилітають з голови.

2.         Стандартні анкетні дані (ПІБ, вік, сімейний стан). Можна попросити паспорт, адже у ваш будинок входить абсолютно стороння людина.

3.         Освіта. Якщо це немовля звичайно ж краще, якщо це буде людина з медичною освітою, якщо ж маля постарше педагогічна освіта зіграє важливу роль Поцікавтеся яким розвиваючим методикам віддається перевага.

4.         У наш час  багато людей страждають тими або іншими хронічними захворюваннями. Запитайте няню про них. Повністю здорових людей не буває, але, ми повинні знати, що ці захворювання не інфекційні.

5.         Варто звернути увагу на манеру спілкування, чистоту мови, зовнішній вигляд наскільки чисто і охайно вона одягнена, адже няня - це не просто людина, яка сидить з дитиною тоді, коли батьки не можуть знаходитися поруч. Няня на якийсь час стає для маляти і татом, і мамою, і вихователем, і другом. Діти мимоволі копіюють поведінку тих людей, з якими їм доводиться проводити досить багато часу. Якщо батьки постійно на роботі і за дитиною дивиться няня, то вона і стає прикладом для  наслідування.

6.         І ще важливо відразу зрозуміти чи може ця людина йти на поводу у капризів дитини?

<< Повернутись