м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

22 липня 2010р.

Чим відрізняються няні від гувернанток.

Послуги домашнього персоналу по роботі з дітьми надають представники двох професій – няні і гувернантки. Ці посади багато в чому схожі: це турбота про дитину, її виховання і навчання. Проте є певні відмінності про яких знає не багато хто. Чи є синонімами дані слова? Тлумачний словник дає різне визначення цим спеціальностям. «Няня» - жінка, що здійснює догляд за дітьми, а «Гувернантка» - це вихователька, яку наймають не лише для виховання дітей, але і для їх навчання. Це перша серйозна відмінність.

 Крім того, до освіти гувернантки пред'являються серйозніші умови, ніж до освіти няні, і це розумно – адже гувернантка зобов'язана знати психологію дитини, володіти знаннями і методиками педагогіки. Вона має бути інтелектуальна і здатна загальнодоступно і цікаво пояснити дитині незрозумілі речі. Тобто якщо сформулювати коротко, то гувернантка відкриває дитині світ пізнань, а няня забезпечує догляд та увагу. Проте, в цих професій є і загальні риси.

 Викликати в дитині довіру і любов можна лише щирою увагою і знанням його світу, саме дані якості необхідні для роботи гувернанткою або нянею. Професія няні і гувернантки має на увазі грамотну мову і бездоганну манеру поведінки, розвивати в дитині  розум і викликати відчуття прекрасного – і відповідно, виховати гармонійно розвинену людину.

<< Повернутись