м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

27 липня 2010р.

Прибирання будинку і квартири - запорука душевної чистоти! Прибирання і клінінг квартири, дому - необхідна умова успіху в житті

Чистота в будинку - це запорука життєвого успіху. Вигадки? А спробуйте заробити мільйон в бруді або ж отримати Нобелівську премію, займаючись геніальним відкриттям в "приємній" компанії тарганів і хаосі речей! Сумніваюся, що щось вийде.. Прибирання будинку і квартири, в якому проживаєш, це не лише вимога гігієни, але і умова хорошої карми, якщо можна так сказати, відмінного настрою, бажання працювати і заробляти, жити і радіти життю.

Арифметика проста : якщо в будинку, квартирі наведена хай і не ідеальна, але достатня чистота (речі розкладені по своїх місцях, пил стертий, пил і побутовий бруд виметений з кутів і інших місць житла, підлога вимита, посуд чистий, санвузол блищить), то і на роботі справи краще йдуть на лад, в тому ж будинку сімейних конфліктів менше, бізнес йде, гроші заробляються. І це не голослівні твердження.

До речі, багато мільйонерів і мільярдерів буквально повернуті на чистоті, якісному прибиранні, навіть замовляють таку послугу додому, квартиру або в офіс, наприклад, як професійний клінінг приміщень, чищення ковроліну, миття вікон…

Чистота в будинку - це чистота в думках, успіх в житті, відмінний настрій, бажання працювати і рухатися вперед і тільки вгору!

Адже часто люди запускають своє житло до такої міри, що просто жах. А потім дивуються, чому у них грошей мало, вічно бракує фінансів, на роботі - немає кар'єрного росту, діти не шанують, дружина/чоловік постійно, як той собака з ланцюга.. А усе чому: тому що в будинку, в квартирі давно не проводилося прибирання, професійний клінінг, так би мовити.

Якісне і регулярне прибирання в будинку - це запорука матеріального процвітання не лише по народних прикметах розумних людей, але і перше і найважливіше правило досягнення успіху в житті і щастя в сім'ї .При цьому архіважливо, щоб майже ідеальний лад був наведений в туалеті і ванні, а потім вже в кухні, залі і інших кімнатах.

Напевно, не варто забувати про те, що прибирання в будинку - це запорука здоров'я домочадців, і особливо - маленьких дітей. Тому так важливо маленьких діток з дитинства привчати нехай не до ідеального, але порядку, до любові  розкладання речей на свої місця - це потім позначається на системності мислення людини, його здібностях до аналізу і логіки.

Професійний клінінг в квартирі допомагає будинку завжди бути чистим, не запускати бруд в будинок, уникнути наслідків, що виснажують щоденною зневагою клінінговими обов'язками по будинку.

Генеральне прибирання робиться не рідше 1-2 рази на рік. Наприклад: навесні, коли потрібно перемити усі вікна, взимку, коли необхідно на білому снігу вибити пил з килимів.

Таким чином, такий нудний домашній обов'язок, як прибирання, чищення будинку, квартири - це насправді шлях до фінансового успіху і життєвої радості. Важко бути оптимістом, сидячи по вуха в бруді. У будинку має бути чистота і порядок, але зовсім не обов'язково – стерильний порядок. Усе добре в міру, без фанатизму - навіть прибирання будинку, квартири.

За бажання навіть з банального прибирання будинку, клінінгу квартири можна зробити справжнісіньке свято, якщо знати, що прибираючись в будинку, ти наводиш лад у своєму житті, притягуєш у своє життя позитивні емоції та  можливості.

Хай живе прибирання в будинку, чистота в квартирі, порядок в умах і фінансове процвітання!

<< Повернутись