м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

07 вересня 2010р.

В.О. МАМИ (шукаю няню)

Вибрати няню - дуже нелегке завдання. 

Медсестра до грудничка

Якщо ви шукаїте надійну людину, щоб довірити їй немовля (тим більше – новонародженого), у цьому випадку вам знадобиться няня-медсестра. Така людина не упустить ніякої дрібниці в стані вашої крихти. Малятко буде доглянуте, чисте, і нагодоване вчасно. Це не так уже й небагато, враховуючи, як складно доглядати новонародженого, і яка кількість несподіванок підстерігає на цьому шляху молоду маму.
Няня для немовляти не може бути запрошена на цілий день при повному навантаженні, так само, як майже неможливо мамі справлятися з немовлям одній, без допомоги. Якщо ви хочете бути впевнені, що людина, якій ви довірили дитину, нічого не упустить, запрошуйте няню всього на 6-7 годин. Якщо у вас немає можливості замінити її, тоді вам знадобиться не одна, а дві няні на перших порах. Врахуйте, що «перший час» тягнеться по-різному у різних дітей. У одному випадку це 3 місяці, у іншому – півроку і більше.

Няню-медсестру краще всього запросити через агентство. Важлива позитивна якість няні, знайденої через агентство:  претенденти  агентства обов‘язково проходять медогляд.

   Пеппі Довга Панчоха

Багато молодих мам вважають за краще запрошувати як нянь  молодих дівчат.
Тут ми можемо побачити своєрідну композицію переваг і недоліків такого варіанту. Дівчинка, що сама ще зовсім недавно була дитиною, беззаперечно дотримуватиметься всіх ваших вимог. Крім того, будучи «родом з дитинства», вона легко і із задоволенням складе вашому малюкові прекрасну компанію в будь-яких рухомих іграх, і сміятиметься ще голосніше, ніж він. Важлива якість юних нянь - здатність дати вашому малюкові «емоційний резонанс», а це дуже цінно. Психологи давно відмітили, що діти, що ростуть серед молодих людей, розвиваються швидше, ніж ті, що сидять з бабусями, дідусями .

Інша важлива якість наший Пеппі – швидка реакція і здатність миттєво засвоювати нові вимоги, які пред'являє до неї життя: ви можете бути абсолютно спокійні, знаючи, що їжу вона розігріватиме в мікрохвильовці правильно, пляшки стерилізувати в стерилізаторі, білизну кине в пральну машину, а не в посудомийну, і при цьому вірно вибере програму, а також - з легкістю розбереться з вашою охоронною сигналізацією. І будьте упевнені: вона вчасно опиниться біля столу, щоб точним і спритним рухом вихопити з руки карапуза вилку з димлячоюся котлетою.

Наша Пеппі не має своїх дітей, тому перед тим, як довірити їй карапуза, потрудіться пояснити деякі очевидні на ваш погляд речі, які самі собою розуміються для жінки постарше.
На жаль, юні няні іноді бувають занадто інфантильні. Здатність йти на компроміс приходить до нас з віком, і може опинитися, що ваша юна леді в цей вік ще не вступила.

Найважливіше правило. Багато недосвідчених молодих нянь недооцінюють важливих речей. Тому вимагайте, щоб після кожного робочого дня новоспечена няня детально звітувала про події за день. Якщо малюк забився (на прогулянці або удома), і навіть якщо він не заплакав, хай дівчина не забуде повідомити вас про це.

Аріна Родіонівна

Для свого часу няня Олександра Сергійовича, напевно, була ідеалом. І головним її достоїнством було, звичайно, не знання російського фольклору, а безмежна любов до вихованця. Якість, яку важко переоцінити.

Зараз такі няні все ще залишаються в ціні. Швидше за все, їй більше 50-ти років, і у неї є декілька своїх дітей і внуки, що підросли, які вже не потребують нагляду. Вона обожнює дітей і щиро відчуває їх потреби. Вона готова пекти вашому чаду печиво, яке він любить, хоч щодня, і, можливо, іноді навіть погоджується побути для нього конячкою. Діти обожнюють таких нянь, і останні затримуються в сім'ї надовго, перетворюючись на її повноправного члена. Малюки, як правило, звуть їх бабусями. Можливо, «бабусі» навіть трохи балують вихованців. Така няня твердо знає: головне, щоб малюкові було з нею так само добре, як з мамою.
Головні її недоліки обумовлені віком. Тому нянька такого типу – ідеальний вибір для дитини після 2 років.

Няня цього типу - дуже відповідальна людина, але консервативна через вік і склад особистості. Вона відмітить, що у дитини температура, в наступну хвилину після того, як температура піднялася, вона перша повідомить вас, що малюк обзавівся новим зубом або що у нього злегка закладений ніс. Проте вам доведеться докласти додаткові зусилля, щоб «бабуся» почала користуватися стерилізатором для пляшок або змащувала б карапузові ясна гелем для прорізування зубів.

Мері Поппінс

Якщо ваш малюк вже підріс, і йому «стукнуло» 4-6 років, ви, можливо, захочете запросити до нього гувернантку. Швидше за все, це буде чудово вихована і добре освічена жінка, кандидатуру якої вам запропонувало відповідне агентство. Вона може навчати дитину читанню, письму або іноземній мові, а не просто проводити з ним час, наповнений базіканням, прогулянками по осінньому лісу або, чого доброго, буйними іграми.

У цьому випадку необхідно врахувати наступну обставину. Будь-яка, навіть найчудовіша няня - всього лише сурогат рідної мами, тому найпильніша увага при відборі кандидатур слід приділити емоційно-особовим якостям претенденток. Для того ж, щоб добре учити, гувернантка вашого малюка повинна зберігати певну дистанцію, інакше заняття з чадом перетворяться на сміх і розвагу. Поєднувати ці дві якості одна людина ніяк не зможе. Крім того, якщо гувернантка і знає, яким ножем їдять рибу, вона напевно не вміє запускати змія або грати в хованки. І вже звичайно, вона не опуститься до того, щоб тьопати разом з юним розбійником по калюжах або ліпити сніговика. Якщо дитина весь день проводитиме з гувернанткою, ви повинні поклопотатися про те, щоб компенсувати йому недолік емоційного тепла. Для карапуза 4-6 років це набагато важливіше, ніж хороші манери.

 Філософія вибору няні

Вибираючи няню для малюка, який ще не вміє говорити, віддайте перевагу людині, яка близька вам по духу або, простіше кажучи, подобається особисто вам. Якщо карапузові вже більше двох років, неодмінно попросіть його взяти участь в цьому виборі. Не залишайте дитини з людиною, яку карапуз не злюбив. Важлива якість хорошої няні, яку також неможливо фальсифікувати, як неможливо приховати її відсутність – це любов до вашої дитини. Це зовсім не обов'язково повинно означати, що вона обожнює всіх дітей. Цілком достатньо, щоб вона полюбила саме вашого.

Думаю, ви не хочете, щоб на вашу дитину підвищували голос, спілкувалися б з ним за допомогою ультиматумів, або ставили його в кут. Важлива якість, якою повинна володіти хороша няня, – здатність йти на компроміс, добиваючись свого. Найкращі няні на світі – дипломати, але вони завжди жахливо зайняті і їх послуги напевно дуже дорого стоять, тому нам вічно доводиться шукати когось іще. Проте, варто пам'ятати про ідеал, шукаючи йому заміну. Крім того, хороша няня повинна бути чесною. Набагато краще, якщо, прийшовши додому, ви почуєте від неї: «Сьогодні Дмитрик впав і розбив коліно», чим, якщо ви запитаєте її: «Звідки цей синяк?», а у відповідь почуєте: «Так він був».

Як правило, хороша няня має своїх дітей і навіть - онуків. Це жінка, яка любить будинок і вміє готувати. Вона обожнює грати з дітьми, забуваючи про свій вік. Вона володіє відчуттям гумору і любить посміятися. Вона эмоційна та має добре серце. Але вона не настільки ідеальна, щоб її зовсім неможливо було знайти.


використаннi матерiалb з порталу mama-tato.com.ua

<< Повернутись