м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

20 вересня 2010р.

Прибирання офісів

Бюро добрих послуг «Комфортний світ» здійснює регулярні й разові прибирання житлових приміщень, офісів, готелів, будь-яких торгових приміщень. Ми можемо запропонувати Вам вибрати більше зручний для Вас варіант - разове генеральне прибирання або комплексні послуги на контрактній основі.

Який варіант для Вас самий зручний?

Разове прибирання;

Комплексні прибирання  на контрактній основі;

Разове генеральне прибирання

Разове прибирання проводиться спеціалізованою бригадою бюро добрих послуг. Прибирання проводиться одноразово або періодично, що повторюється з більшим проміжком часу. Робота проводиться як на окремих елементах інтер'єру, так і  комплексно.

Генеральне прибирання здійснюється після ремонту приміщення  або завершення будівництва, а також перед здачею приміщень в експлуатацію. Генеральне прибирання відрізняється від комплексною більш глибоким ступенем очищення інтер'єру. При цьому виводяться будівельні залишки фарби, штукатурки, плями будівельних сумішей, вивезення сміття. При генеральному прибиранні усуваються сильні забруднення й створюється вид загального оновлення приміщення.

Приклад разового  прибирання офісів:

Важливо домогтися гігієнічної чистоти в туалетах і ванних кімнатах. Для цього фахівці бюро миють кахельну плитку, протирають зовні тумбочки й шафки. Проходить мийка й дезінфекція унітазів, раковин, ванн, душових кабінок. Спеціальними засобами видаляється вапняний наліт і іржа. Вся сантехніка, дзеркала й хромовані елементи чистяться до блиску.

Якщо в офісі присутні кухня і їдальня їм  також потрібна  належна увага. Наші фахівці вимиють і видалять забруднення з побутової техніки: СВЧ- печей, кулерів, електроплит, кавоварок, холодильників, посудомийних машин; при необхідності також зроблять знежирення. Всі дзеркальні, скляні й металеві поверхні очищаються й поліруються. Збудовані шафи й підвісні полиці протираються зовні, а якщо вони вільні, то і всередині. Очищуються від пилу й забруднень офісні кухонні меблі й поліруються до блиску.

Всі корпусні й вбудовані меблі, що перебувають в офісних холах, кімнатах, коридорах, миються зовні, а якщо вони порожні, то й усередині. Очищаються й пилососяться килими й м'які меблі. Важкодоступні місця очищуються за допомогою спеціальної насадки на пороходяг.

У всьому офісі миється підлога. Для цього залежно від типу підлоги, кам'яного, плиткового, дерев'яного, лінолеумового,  застосовуються спеціальні засоби, що чистять. Також застосовуються спеціальні засоби для видалення локальних забруднень із дверних блоків, плінтусів, перегородок і стін. Якщо офіс складається з декількох рівнів наші фахівці миють і протирають сходи, поруччя. Чистять радіатори опалення, миються вентиляційни отвори.

Видалення сміття з урн і кошиків для сміття, також у них здійснюється очищення й протирання. Сміттєві мішки заміняються на нові.

Наші працівники не випускають із виду вікна, рами й підвіконня. Всі офісні вікна, рами й підвіконня миються із застосуванням професійних технологій.

 

Бюро добрих послуг допоможе скласти індивідуальний графік по прибиранню, перелік послуг і детально обумовимо етапи прибирання Вашого  приміщення. Зв'яжіться з нами, і наш менеджер приїде до Вас в офіс для детального обговорення комплексу послуг по  прибиранню  й підготує комерційну пропозицію.

 Які переваги прибирання офісу на контрактній основі?

Додаткові клінінгові послуги надаються за зниженими цінами;

Ваша економія на клінінговому обладнанні та миючих засобах;

Зменшується Ваше податкове навантаження  по персоналу

Ви завжди впевнені в  прибиранні.

<< Повернутись