м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

03 квітня 2012р.

Як не помилитись у вашому виборі агенції для домашнього персоналу!

Найти няню ,або інший домашній персонал через агенцію – рішення зважене.

Самостійні пошуки не дають впевненості надійності  і правильності  вашого вибору,займуть багато часу, тому багато людей вирішують свої проблеми «пошука» через агенцію. Виникає питання   правильного вибору  агенції , адже від професійності і порядності,працюючих в агенції співробітників в подальшому залежить порядок у домі,спокій батьків за своїх дітей ,або за літніх батьків.

 В першу чергу радим Вам поцікавитись відгуками про агенцію – у знайомих,сусідів, колег, в інтернеті. Враження  про добре підібраний персонал передається найчастіше ,так званим «сарафанним радіо». Має  також велике значення час присутності  агенції на ринку, наявність свого сайту ,який поновлюється  новими публікаціями .

 Попередню думку ви можете скласти навіть подзвонивши і поспілкувавшись .По стилю розмови ,манері спілкування ,максимальній інформативності ,ви одразу зрозумієте чи вартує  вам мати справу з цією агенцією.  Агенції , які цінують своїх клієнтів завжди нададуть вам  необхідну інформацію ,допоможуть знайти  достойних помічників для вашого дому. «Правильні  агенції» також цінують і людей , яких рекомендують вам .

 Чекаємо Вас у нашій агенції !!!

<< Повернутись