м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

12 квітня 2012р.

Поради батькам, які хочуть вибрати няню для своєї дитини.

Для правильного вибору няні, в першу чергу, треба  розглянути по можливості  не одну кандидатуру  на це місце. Адже в одній людині можуть бути одні якості ,які вам подобаються, в другій зовсім інші. Звичайно, час  роботи у сім’ї покаже правильність вашого вибору , а наші поради вам полегшать це нелегке завдання.

 Няня не підходить ,якщо…

1…неохайно виглядає .Няня може бути скромно одягнена і не красуня ,але при цьому  повинна мати доглянуті руки, акуратну зачіску ,чистий одяг і взуття. Це підтвердження того,що за дитиною буде відповідний догляд.

2….не дає  чітких відповідей . Ви задаєте конкретне запитання  і не отримуєте  зрозумілої відповіді, переводить розмову на іншу тему, не соромтесь знову задати питання, які вас цікавлять.

3…веде себе занадто самовпевнено. Складність в спілкуванні з авторитарною нянею у тому ,що тільки її думка  буде пріоритетною в питанні догляду за дитиною.

4…..викликає співчуття . Слабкий голос, невпевненість у рухах, погана дикція і мова-це мінус, дитина з часом  переймає багато звичок , адже дитина активно копіює поведінку дорослих.

5….не відчувається ентузіазм, зацікавленість. Няні , які стидаються своєї професії, рахують її тимчасовою , поки не знайдеться робота по спеціальності , ніколи не будуть професійно і з душею віддаватись вашій дитині.

6….не задає питань. Не тільки няня повинна підійти сім ї, але і сім я для няні. Питання про здоров’я, поведінку, звички, захоплення , розклад дня  дитини – це в великій мірі підтверджує її професійність.

7….не надає контакти попередніх роботодавців. Пояснення можуть різними( від’їзд за кордон, переїзд в інше місто). Хоча з іншої сторони рекомендації-це також не стовідсоткова гарантія порядності і професійності.

8…. критикує попередніх роботодавців, або забагато видає  про них інформації . Це в принципі недопустимо. Впускати в дім таку людину  однозначно небажано.

9….забагато приділяє уваги фінансовому питанню. Максимально вигідно продати свої послуги хочуть усі, це нормально, але якщо тільки це питання викликає зі сторони няні найбільший інтерес , то вартує подумати про справжню її мотивацію в пошуку роботи.

 В будь якому  випадку, досвід роботи співробітників агентства , попередні співбесіди, перевірка особистих даних  і ваша батьківська інтуїція допоможуть вам вибрати найбільш достойні і професійні кандидатури для ваших дітей.

<< Повернутись