м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

15 вересня 2016р.

Чи потрібна няня для немовляти?

Це питання актуальне для багатьох сімей,але щоб одержати на нього відповідь ,необхідно

кожну ситуацію розглядати окремо. Мамі дуже складно визначитись, чи потрібна няня для

її малюка. Та і найчастіше їй не хочеться і страшно залишати дитину з малознайомою жінкою, навіть якщо вона буде мати найліпші рекомендації.

 

Отже ,щоб прийняти правильне рішення,можна спробувати розібратись чим може Вам допомогти няня для немовляти:

  1. Кваліфікована  няня зможе надати неоціненну допомогу,особливо, якщо в сім ї це перша дитина. Звичайно, в ролі  порадників  і помічників можуть виступати і бабусі, але їх поради будуть виходити із особистого досвіду  і не завжди вони мають змогу і бажання залишити свою роботу..
  2. Няня зможе допомогти також ,якщо жінка перенесла тяжкі пологи і для її відновлення потрібен час. В цьому випадку ви завжди будете поруч з дитиною і зможете відпочити по мірі необхідності.
  3. Поява малюка в сім ї  зможе віддалити вас від старшої дитини і щоб цього не відбувалось ,можна скористатись послугами няні на декілька годин в день,а час ,що звільнився присвятити старшій дитинці і йому  легше буде сприйняти сам факт появи молодшого братика  чи сестрички.

4 . Так само можна розглянути варіант,коли няня зможе і виступити і в ролі помічниці по дому, особливо після пологів, і в ролі  безпосередньо няні.

 

Без няні не обійтись,якщо мама-ділова жінка і їй необхідно одразу після пологів вертатись на роботу. Але і в цьому випадку потрібен якийсь час присутності мами і няні разом ,щоб мама могла особисто відчути і побачити професійність і людські якості няні. Для повної безпеки і спокою,вирішення  нестандартних ситуацій,найкраще встановити у домі  камери спостереження і попередити про це няню.

 

Отже ,маємо надію,що допомогли Вам  визначитись і  наша допомога у виборі  няні стане Вам у пригоді!

<< Повернутись