м.Львів, вул.Водогінна,2, офіс 207
На карті
(032) 244-48-14
(067) 341 89 86

24 листопада 2016р.

Няня плюс хатня робітниця

Сучасний ритм життя не дозволяє багатьом жінкам повноцінно виховувати дітей і в той же час стежити за порядком в будинку. Саме тому ,деякі господині мріють озброїтись нянею і хатньою робітницею в одній особі.

Але багатьох клієнтів цікавить питання: чи зможе такий універсальний працівник встигати виконувати поставленні завдання старанно і  якісно. Ці професії так різняться між собою,що складно уявити ,як їх можна поєднати.

У рішенні цього важливого питання  варто звернутися до способу життя звичайної домохазяйки. Адже середньостатистична жінка прекрасно справляється не тільки з прибиранням і доглядом за дітьми ,а виступає ще в ролі кухаря,економки,пере білизну та й ще примудряється підробляти .Але якість своєї домашньої роботи вона оцінює сама,або її рідні і близькі. Коли в нашу агенцію звертаються клієнти з проханням знайти таку людину, то знаходиться небагато жінок,які готові поєднувати роботу няні і хатньої робітниці одночасно. Справа навіть не в грошах. Безпека дитини для хорошої няні стоїть на першому місці. Догляд за дитиною,готування для малечі,годування,прання,прасування, розвиток,все,що стосується безпосередньо дитини-це її прямий обов язок.

І досить нечасто зустрічаються хороші хатні робітниці ,які зможуть відповідно бути добрими нянями. Тому ,дорогі батьки, добре подумайте,перш ніж відважитесь на такий крок у вашому житті , а ми постараємося  Вам у цьому допомогти!

<< Повернутись